Цей сайт використовує кукі, щоб полегшити вам використання інтернету. Переходячи на цей сайт, ви дозволяєте нам залишити кукі на вашому пристрої. Якщо бажаєте, ви можете вимкнути функцію кукі в налаштуваннях вашого браузеру. Прийняти
UKR
Кар'єра
Вас очікує унікальний досвід роботи в компанії виробнику алкогольного напрямку - Global Beverage Trade. Це і командна робота і навчання, розвиток і кар'єрний зріст.

Кар'єра у компанії GBT

ЛЮДИ

Ми - команда професіоналів, яка змінює світ. Ми приймаємо сміливі рішення, мислимо глобально і прагнемо спільної мети. Ми цінуємо цілеспрямованих, ініціативних, енергійних і творчих людей, які вміють працювати в команді, готових до вдосконалення професійних навичок і придбання нового досвіду, підкорення нових горизонтів разом з нами.

НАВЧАННЯ

Ми переконані, що одним з факторів успішного бізнесу є постійне навчання і розвиток команди. Щоб бути успішним, необхідно співпрацювати і діяти як одне ціле, тому ми регулярно розвиваємо особистісний потенціал кожного члена команди, залучаючи для цього відомих бізнес-тренерів ближнього і далекого зарубіжжя.

КАР'ЄРА

Ми сповідуємо принцип кадрової політики вертикального кар'єрного росту «всередині» компанії. Ми заохочуємо бажання людей розвиватися, рости і досягати нових висот разом. Ми всіляко допомагаємо і підтримуємо, використовуючи підхід наставництва всередині колективу. Розкрийте свій потенціал і станьте невід'ємною частиною нашої команди!

Доступні вакансії
Розроблено компанією rabota.ua спеціально для компанії GLOBAL BEVERAGE TRADE / GBT
Бажаєте стати частиною GLOBAL BEVERAGE TRADE?
Відправити пропозицію