Цей сайт використовує кукі, щоб полегшити вам використання інтернету. Переходячи на цей сайт, ви дозволяєте нам залишити кукі на вашому пристрої. Якщо бажаєте, ви можете вимкнути функцію кукі в налаштуваннях вашого браузеру. Прийняти
UKR
  • UKR
ТОП 3 кращі поєднання м’ясних стейків та коньяку.
Бренд AZNAURI підібрав для вас ідеальні гастрономічні дуети для найвибагливіших гурманів та справжніх ЛЕВІВ  - поєднання м’ясних стейків та коньяку – істино чоловічих продуктів, де в обох випадках важлива витримка! 
ТОП 3 кращі поєднання м’ясних стейків та коньяку.
24.05.2024

Весна у розпалі. З приходом тепла так і хочеться провести теплий сонячний вікенд на природі або вдома на терасі, приготувати їжу на відкритому вогні, насолоджуючись приємним ароматом барбекю у колі близьких та друзів, водночас відволіктись від сучасного темпу життя. У цьому матеріалі бренд AZNAURI підібрав для вас ідеальні гастрономічні дуети для найвибагливіших гурманів та справжніх ЛЕВІВ  - поєднання м’ясних стейків та коньяку – істино чоловічих продуктів, де в обох випадках важлива витримка! 

Для того, щоб  аромат та смак соковитого стейку радував та приводив у захват чоловіків, виробники та м’ясні майстри вигадали безліч правил та способів витримки м’яса -  яке перетворилось на мистецтво. Так само як і майстри коньячисти бренду AZNAURI роками  працюють над створенням ідеального купажу коньяку, щоб потім найсильніші ЛЕВИ цього світу мали змогу насолодитись  бездоганною гастропарою стейку та коньяку.

 

Стейки та коньяк: поєднання класики та вишуканості

Існує безліч видів стейків, і кожен з них має свої особливості, але  класика залишається не змінною: мужній та брутальний Рібай, ніжний та м’який  Філе Міньйон та вишуканий Стріплойн (ще одна назва Нью Йорк).

Стейки піддаються витримці - це покращує смак та текстуру м’яса і дозволяє зробити природний смак  більш насиченим. Витримка може бути як сухою, так і вологою. Суха витримка зазвичай забезпечує більш  яскравий  смак, тоді як волога витримка зберігає більше соковитості м’яса. Цей процес в середньому займає від 12 до 45 днів . 

Щоб створити неперевершений коньяк, його витримують у дубових бочках не менше 3х років.  В коньяках AZNAURI три роки - це мінімальний термін витримки коньяку, який, позначають цифрою 3 роки , або абревіатурою VS, витримка від чотирьох років - 4 роки або VSOP і від п’яти років,  коньяки особливої витримки - 5 років або VVSOP, також є  релізи авторської рецептури лімітованих версії коньяків.

 

Ділимося ТОП 3 найсмачніших стейків за версією AZNAURI.

3 місце. Стейк Стріплойн. Дослівно «strip-loin» (філе-смужка), із поперекової частини. Це дійсно особливе м’ясо із яскраво вираженим м’ясним смаком для поціновувачів. За ніжністю він  може поступитись лише Філе- міньйон. Ідеальна ступінь просмажування – Medium rare. Влучним доповненням до цього стейку стане коньяк AZNAURI 3 роки витримки . Коньяк має вишуканий аромат з легкими фруктовими та квітковими нотами та м’який смак з тонами дубової витримки, що підкреслить м’ясний смак стейку Стріплойн. Ця пара чудово підійде для компанії гурманів .

2 місце. Стейк Філе-міньйон. З франц. filet mignon «ніжне філе» - традиційно вважається найціннішим та найніжнішим стейком з вершковим та  бархатистистим смаком, також він є найбільш пісним. Ідеальна ступінь просмаження для цього стейку Medium. До такого стейку гарно смакуватиме коньяк AZNAURI 5 років витримки. Смак цього коньяку динамічний і складний, він багатогранний і вишуканий, в ньому  відчуваються нотки фруктів і квітів, що відтіняються східними спеціями і сандалом. Він ідеально підкреслить ніжність стейку Філе-міньйон та подарує насолоду 5и річної витримки . Цей дует буде доречний до особливої вечірки з друзями .

 

1 місце. Стейк Рібай Rib Eye) - це один  з найпопулярніших витриманих стейків з високим рівнем мармуровості, та за рахунок цього він найбільш соковитий з насиченим смаком та приємним маслянисто -горіховим смаком. 

Ідеальним ступенем просмаження для нього є Medium Rare або Medium. 

Це характер та міць в одному стейку. Хоч  раз у житті його  повинен скуштувати кожен чоловік. 

Незабутній смак стейку вдало підкреслить витриманий брутальний коньяк із дійсно Левиним характером AZNAURI Black Barrel - коньяк з «чорної бочки». Адже він виготовлений за унікальною технологією витримки спиртів у дубових бочках з максимальним ступенем обвуглення. Тому і має таку назву – ЧОРНА БОЧКА (Black Barrel). Саме тому AZNAURI Black Barrel має дивовижний особливий смак і тонкий аромат із відчутними нотами карамелі, ірису та спецій, з делікатними димними та горіховими нотами. Бездоганне поєднання стейку Рібай та коньяку AZNAURI Black Barrel перетворять Ваше барбекю паті  на справжню чоловічу вечірку з незабутньою  гастрономічною подорожжю  та перенесе вас у світ смакової насолоди!