Цей сайт використовує кукі, щоб полегшити вам використання інтернету. Переходячи на цей сайт, ви дозволяєте нам залишити кукі на вашому пристрої. Якщо бажаєте, ви можете вимкнути функцію кукі в налаштуваннях вашого браузеру. Прийняти
UKR
  • UKR
  • /
  • /
  • Новатор на ринку — коньяк з «чорної бочки» AZNAURI BLACK BARREL
Новатор на ринку — коньяк з «чорної бочки» AZNAURI BLACK BARREL
Восени 2020 року компанія GLOBAL BEVERAGE TRADE представила ринку коньяку перший продукт лімітованої серії AZNAURI Special Edition під назвою AZNAURI BLACK BARREL.
Новатор на ринку — коньяк з «чорної бочки» AZNAURI BLACK BARREL
23.12.2020

Восени 2020 року компанія GLOBAL BEVERAGE TRADE представила ринку коньяку перший продукт лімітованої серії AZNAURI Special Edition під назвою AZNAURI BLACK BARREL.

 

Коньяк AZNAURI BLACK BARREL — це гімн усьому чоловічому, відображення кращих чоловічих якостей, квінтесенція харизми, енергії, брутальності й левиної сили.

 

Особливість коньяку AZNAURI BLACK BARREL — це перш за все повторна витримка коньячних спиртів протягом півроку в дубових бочках з найвищим ступенем випалювання, до обвуглення внутрішньої поверхні, в так званій чорній бочці. Вона й дала назву новинці (англ. BLACK BARREL) й оригінальний профіль напою. Ця технологія абсолютно нова для коньячної категорії. Ще однією родзинкою BLACK BARREL є використання в купажі коньячних спиртів витримкою 10 років у дубовій бочці.

 

Завдяки таким технологічним ноу-хау коньяк AZNAURI BLACK BARREL має дивовижний смак і тонкий аромат із відчутними нотами карамелі, ірису та спецій з делікатними димними й горіховими нотами.

 

Викликом для ринку стала й пляшка з чорного матового скла, яка ідеально відображає ідею продукту. Цей прийом серед коньячних брендів використовується вперше. У дизайні коньяку AZNAURI BLACK BARREL реалізований концептуально новий підхід для AZNAURI, спрямований на більш молоду аудиторію, зберігши при цьому загальну графічну впізнаваність бренду, його характер і ДНК. Таке рішення відображає суть цільової аудиторії цього продукту, для якої важливими цінностями є новаторство, сучасність і стиль, а також мужність, швидкість, цілеспрямованість.

 

AZNAURI BLACK BARREL випускається обмеженими партіями й припаде до смаку сміливим, впевненим і амбітним чоловікам, які відкриті до всього нового, готові прийняти найсміливіші виклики й можливості, цінують у продуктах високу якість у поєднанні з коньячними традиціями та інноваціями.