Цей сайт використовує кукі, щоб полегшити вам використання інтернету. Переходячи на цей сайт, ви дозволяєте нам залишити кукі на вашому пристрої. Якщо бажаєте, ви можете вимкнути функцію кукі в налаштуваннях вашого браузеру. Прийняти
UKR
  • UKR
  • /
  • /
  • AZNAURI отримав золото на конкурсі дизайну у Великій Британії
AZNAURI отримав золото на конкурсі дизайну у Великій Британії
Преміальна серія коньяків Special Edition від бренду AZNAURI здобула дві золоті відзнаки на престижному британському конкурсі The Design & Packaging Masters 2023.
AZNAURI отримав золото на конкурсі дизайну у Великій Британії
07.02.2024

Преміальна серія коньяків Special Edition від бренду AZNAURI здобула дві золоті відзнаки на престижному британському конкурсі The Design & Packaging Masters 2023.

Дизайн пакування відіграє ключову роль у виборі алкоголю споживачем. Він є візитною карткою бренду та може передати інформацію про його стиль, якість, унікальність та ексклюзивність. Чудовий дизайн привертає увагу та вражає, створюючи позитивні емоції ще до першого ковтка.

Щороку авторитетне міжнародне видання The Spirits Business проводить престижний конкурс The Design and Packaging Masters та обирає найкращих виробників алкоголю за дизайном упаковки.

Цього разу коньяк AZNAURI отримав дві золоті медалі за найкращий витончений дизайн. Це єдиний український бренд, який отримав таку престижну нагороду серед більше ніж 400 учасників.

Переможцями стала преміальна серія коньяків Special Edition. Вона складається з двох ексклюзивних позицій, які випускаються лімітованими партіями: AZNAURI BLACK BARREL – коньяк в чорній матовій пляшці і AZNAURI GOLD RESERVE – у яскравій золотій пляшці кольору «Amber Gold».

Працюючи над дизайном серії Special Edition виробник мав на меті створити упаковку, яка підкреслить преміальність бренду та буде привертати увагу до  бренду AZNAURI. Унікальний дизайн AZNAURI BLACK BARREL і AZNAURI GOLD RESERVE покликаний розповісти історію виробництва, відтінити особливості смаку та елегантність напою. Статусний та вишуканий дизайн пляшок робить серію Special Edition прекрасним подарунком для справжніх поціновувачів благородного напою, а також безперечно прикрасить святкову подію.

AZNAURI BLACK BARREL

Судді відзначили дизайн AZNAURI Black Barrel як «витончений та елегантний», захоплюючись чорною матовою текстурою упаковки в поєднанні з глянцевими мідними акцентами. Цей продукт з унікальним дизайном не має аналогів на ринку.

Особливість коньяку AZNAURI BLACK BARREL – це, перш за все, витримка в бочках, що були опалені до найвищого ступеню обвуглення – коли верхній шар деревини випалюється до чорного кольору. Від інтенсивності цього процесу залежить смак готового напою, адже чим сильніший опал, тим більше карамельних відтінків набуває смак. Ще однією родзинкою BLACK BARREL є використання в купажі коньячних спиртів витримкою 10 років в дубовій бочці.

AZNAURI GOLD RESERVE

Витончена преміальна пляшка у кольорі Amber Gold та назва GOLD RESERVE підкреслюють преміальність продукту та ідеально відображають його суть – коньяк виготовлено з використанням спиртів ЗОЛОТОГО РЕЗЕРВУ 12 років витримки. 

AZNAURI GOLD RESERVE створює атмосферу досконалості навколо та приваблює своєю вишуканістю та величністю. Адже з ним його власник може завжди відсвяткувати свій успіх та досягнення. 

AZNAURI BLACK BARREL та AZNAURI GOLD RESERVE безумовно викликають зацікавлення та привернуть увагу впевнених, сучасних споживачів, які цінують якість та увагу до деталей.